Conan na jedynym koncercie w Polsce!

0

Czołowy reprezentant barbarzyńskiego doom metalu, Conan, powraca do Polski. Formacja zagra u nas 3 marca w nowo otwartym warszawskim klubie Podgłos!

Kapela najwyraźniej polubiła wizyty w Polsce, bowiem ostatni raz występowała u nas zaledwie kilka miesięcy temu! Dowodzona przez Jona Davisa ekipa cały czas będzie promować ich najnowszy album „Revengeance”, który ukazał się w styczniu. Wzbudził on zachwyt recenzentów na całym świecie, rodzimych nie wyłączając. 

Muzykom towarzyszyć będą trzy inne kapele – Downfall of Gaia (Niemcy), Hark (Wielka Brytania) oraz High Fighter (Niemcy). Szykuje się więc mocny skład zdominowany przez wolne i niskie kompozycje, które swoim ciężarem wgniatają w ziemię! Poza zmasowanym atakiem decybeli, zespołu na pewno wielu z Was wprowadzą w trans albo nawet zahipnotyzują!

Conan

11 marca 2017, Warszawa – Pogłos
Bilety: 60 / 70 zł
Organizator: Knock Out Productions
Więcej informacji 

conan

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.