Bongzilla na jedynym koncercie w Polsce!

0

Bongzilla to kapela, która nie powinna być obca żadnemu znawcy stoner, sludge, czy też doom metalu! Amerykańscy zwolennicy zakazanych substancji już 17 maja zmasakrują warszawski klub Pogłos, a towarzyszyć im będzie rodzimy Belzebong. 

Za organizację wydarzenia odpowiada niezawodna agencja koncertowa I did it: one man booking agency, która potwierdza, iż na tym koncercie kolor zielony obowiązuje jako przewodni i obowiązkowy.

Wyjątkowy plakat wydarzenia zaprojektował znany w stonerowych kręgach Maciej Kamuda, którego dzieło prawdopodobnie będzie można nabyć podczas koncertu. Jego wzory będą także zdobiły bilety, które już teraz za jedynie 50 zł (przedsprzedaż) możecie nabyć za pośrednictwem 8merch

Bongzilla

17.05.2017, Warszawa (Pogłos)
Support: Belzebong
Bilety: 50/60 zł
Więcej informacji 

Bongzilla

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów – moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.