Being As An Ocean wraca do Polski

0

Post-rock PL zaprasza na jedyny koncert Being As An Ocean w Polsce podczas jesiennej europejskiej trasy. Amerykańskiej grupie będą towarzyszyć wschodzące gwiazdy sceny melodic hardcore – Burning Down Alaska (Niemcy), Capsize (USA) i Casey (UK).

Being As An Ocean przyjeżdża do Polski regularnie od 2013 roku. Występy na żywo są magnesem, które przyciągają wielu fanów. Charyzmatyczny wokalista Joel Quartuccio jak nikt inny potrafi podczas koncertu nawiązać z widzami więź i chwycić ich za serce. Choć grupa gra w wypełnionych klubach, występy nie tracą na intymności. A ma to duże znaczenie, kiedy Quartuccio porusza tematy m.in. miłości, samotności i nadziei. Aby umilić fanom oczekiwanie na nowy album, zespół w 2016 roku zaprezentował dwa nowe single – „Dissolve” i „OK”.

Przed Amerykanami zaprezentuje się Burning Down Alaska. Niemiecki zespół w ostatnich miesiącach szturmem wdarł się na scenę hardcore. Po świetnych występach w Europie i Polsce na swojej pierwszej trasie w roli headlinera, grupę na wspólne koncerty zaprosiła metal-core’owa legenda – Parkway Drive. Fani mogą się spodziewać niezwykle energetycznego występu – tak samo było w marcu w Hydrozagadce i w sierpniu w Proximie.

Także do Polski z chęcią wracają Amerykanie z Capsize. Grupa podczas trasy będzie promować wydany w lipcu album „A Reintroduction: The Essence of All That Surrounds Me”. Daniel Wand i koledzy obrali na niej bardziej melodyjny kierunek, co wprowadziło do ich nagrań dużo świeżości. Ich set będzie wybuchową mieszanką starszych i nowych utworów.

Z kolei Casey podbiło serca polskich fanów w marcu, występem przed Acres i Burning Down Alaska. Teraz wiele osób czeka na ponowny koncert grupy. Piątka młodych muzyków z Walii jest jednym z odkryć sceny post-hardcore. Apetyt rozbudziły pierwsze single zespołu – „Teeth”, „Hell” i „Fade”, które łącznie uzyskały blisko 600 tysięcy odtworzeń w serwisie YouTube. Wydany we wrześniu debiutancki album „Love Is Not Enough” został znakomicie przyjęty i zebrał wiele pozytywnych recenzji.

Being As An Ocean, Burning Down Alaska, Capsize, Casey

22.11.2016 (wtorek)
Klub Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)

Bilety:
59 PLN (przedsprzedaż)
69 PLN (w dniu koncertu)

Bilety w przedsprzedaży dostępne wyłącznie w serwisie Bilety24.pl.

Being As An Ocean wraca do Polski

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665