Being As An Ocean na jedynym koncercie w Polsce!

0

Agencja P.W. Events zaprasza na jedyny w Polsce koncert amerykańskiej formacji melodic hardcore – Being As An Ocean! Muzycy pojawią się w Polsce 7 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą. W lutym tego roku światło dzienne ujrzał ich nowy singiel ‚Dissolve’, który może zwiastować wydanie nowego materiału studyjnego przez Amerykanów, jednak póki co informacje o nowej płycie są niepotwierdzone. My jednak liczymy, że muzycy zagrają kilka nowości w Poznaniu!

Ten amerykański zespół jest stosunkowo nowy na scenie hardcore. Powstali w 2011 roku w Alpine, w Kalifornii. Na swoim koncie mają 3 albumy studyjne, z czego debiut „Dear G-d…” zrobił ogromne wrażenie na słuchaczach i krytykach muzycznych, co pozwoliło im błyskawicznie wspiąć się na szczyty list przebojów i wzbudzić zainteresowanie największych tras koncertowych na świecie. Ich pierwsza płyta została wydana w 2012 roku i zaowocowała trasami po ponad 20 krajach z takimi zespołami jak Counterparts, Hundredth, Liferuiner, Napoleon czy The Elijah.

Being As An Ocean

7.07.2016 – Poznań, Pod Minogą

Więcej informacji znajdziecie w naszym Kalendarzu.

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whiskey oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.