Attila i Eskimo Callboy na jedynym koncercie w Polsce

0

Po świetnym żywiołowym występie w 2015 roku z Hollywood Undead do Polski wraca Attila! Jedyny koncert w kraju odbędzie się 13 listopada w warszawskim klubie Proxima! W ramach co-headline tour razem z amerykanami wystąpi niemiecka electrocore’owa grupa Eskimo Callboy!

ATTILA
+ Eskimo Callboy
+ Special guests

13.11.2018
Warszawa/Proxima
19:00

Bilety:
84 – biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl
89 – w dniu koncertu

ATTILA (Party Metal/Rock’n’roll) – Atlanta, GA / USA

Minęło dużo czasu zanim jakikolwiek zespół heavy metalowy zapoczątkował party metal. Attila jest tego idealnym wyznacznikiem. Drinki pójdą w ruch, blunty zostaną wypalone, a wszyscy będą mieli czas na szósty pełnowymiarowy album „Atlanta Quintet, Guilty Pleasure” [Artery Recordings / Razor & Tie]. Do diabła… Nie musisz przyznawać się do tego tytułu – ale Attila wie, że tak zrobisz (a przynajmniej zrobi to Twoja dziewczyna).

Rok 2013 stał się przełomowym rokiem dla grupy – Chris „Fronz” Fronzak [główny wokal], Chris Linck [gitara], Nate Salameh [gitara], Kalan Blehm [gitara basowa, chórki]i Sean Heenan [perkusja]. Ich piąty album „About That Life” wylądował na 22 miejscu na liście Billboard Top 200, oraz na piątym miejscu na Independent Chart, 4 na Hard Music Chart i na piątym na Rock Chart, sprzedając ponad 14,200 kopii w pierwszym tygodniu.

„Nigdy nie będziemy pisać dwa razy tego samego albumu” – deklaruje wokalista „Fronz”. „Zawsze będziemy dbać o nasze brzmienie i styl, musimy zachować świeżość i interesujący tekst, a jednocześnie lirycznie, poszerzyłem się, nie chodzi tylko o imprezowanie i bycie szalonym, dotknąłem prawdziwego gówna, rzuciłem trochę wiedzy. Chcę być bardziej autentyczny, ponieważ zawdzięczam to naszej publiczności, a piosenki są dla nas coraz bardziej znaczące”.

„Nasze pokolenie zabija rock’n’rolla pisząc całą muzykę pussy-ass”, mówi Chris Fronzak. „Ten rodzaj muzyki polega na łamaniu zasad i przekraczaniu limitów – to jest to, co zrobiła Attila i będziemy robić to dalej”.

1 kwietnia ukazał się ostatni singiel Attila „Blackout” promujący nadchodzące wydawnictwo.

„BLACKOUT”

„ABOUT THAT LIFE”

„PAYBACK”

ESKIMO CALLBOY (Electrocore) – Castrop-Rauxel/Niemcy

 

Początkowo ESKIMO CALLBOY uzyskał swój pseudonim od niemieckiego stroju imprezowego, kiedy między strzałami wódki i piwa basista Daniel Klossek wystrzelił dwa słowa: „Eskimo Callboy” określające wygląd pewnego jegomościa. Od tego momentu humorystyczne połączenie utkwiło. Kiedy ESKIMO CALLBOY zdecydowało się na rebrand zespołu, była tylko jedna opcja: ESKIMO CALLBOY. Kiedy grupa powstała w 2010 roku niemiecka scena wyskoczyła z butów. Osiem lat później zespół wciąż myśli głośno i podchodzi do wszystkiego z dużym dystansem. Obecnie grupa promuje swoje ostatnie wydawnictwo „The Scene” (2017).

„MC Thunder”

„Muffin Purper-Gurk”

„The Scene”

Attila i Eskimo Callboy na jedynym koncercie w Polsce

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665