Arkhon Infaustus zapowiada pierwsze od 10 lat koncerty w Polsce

0

Left Hand Sounds poinformowało właśnie o trzech polskich koncertach zespołu Arkhon Infaustus w ramach trasy „Evropa Unlight”. Francuzi wystąpią w naszym kraju po raz pierwszy od 10 lat. Wspierać ich będzie włoska grupa Demonomancy.

Koncerty metalowców planowane są na koniec marca i odbędą się w Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Ceny biletów zaczynają się od 49 złotych. Po więcej informacji zapraszamy do naszego kalendarza koncertowego.

EVROPA UNLIGHT TOUR
Arkhon Infaustus + Demonomancy
29.03. – Poznań, U Bazyla
30.03. – Łódź, Magnetofon
31.03. – Kraków, Zet Pe Te

Arkhon Infaustus, zespół, dzięki któremu francuska scena black/deathmetalowa zyskała sławę najbardziej zepsutej na świecie, cieszy się w Polsce kultowym statusem. Nie kryjąc się za pozorami awangardy, zawsze stoi po stronie tego, co w tej muzyce najbardziej ekstremalne, wydobywając najobrzydliwsze jej walory. Cztery albumy, z których każdy śmiało można nazwać dziełem esencjonalnym dla prezentowanej stylistyki oraz zeszłoroczny mini-album „Passing the Nekromanteion”, którym DK Deviant przerwał dziesięcioletnią ciszę lokują Francuzów w światowej ekstraklasie satanistycznej destrukcji.

Partnerami boskiej zbrodni w ramach trasy Europa Unlight będą Włosi z Demonomancy. Tkwiąca korzeniami w najlepszych tradycjach sceny południowoamerykańskiej, a z drugiej strony w brzmieniowym standardzie ustanowionym przez Blasphemy i Beherit muzyka powala barbarzyńskim nerwem, lecz również atmosferą. Potwierdza to zawartość drugiego albumu, „Poisoned Atonement”, którego premierę przewidziano na 23 lutego w Invictus Productions. W nowej odsłonie, Demonomancy eksponuje i utwierdza rytualny wymiar swojej twórczości.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.