6. edycja festiwalu Niech Cisza Milczy już 19 sierpnia

0

Niech Cisza Milczy, impreza organizowana od 6 lat w śląskich Pyskowicach-Dzierżnie, to wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem fanów ciężkiego grania. Tegoroczna edycja odbędzie się 19 sierpnia i, standardowo, wstęp na nią będzie wolny.

W roli gwiazdy wieczoru wystąpi Percival Schuttenbach. Oprócz nich zagra jeden z organizatorów imprezy, czyli doom metalowy Spatial oraz techniczni death metalowcy z SHODAN, grondcore’owy Nuclear Vomit, Czesi z Heaving Earth oraz wszystkim dobrze znana Materia. Organizator pisze:

Niech Cisza Milczy nadchodzi wielkimi krokami i to wcale nie cichymi! Zestaw kapel zadowoli z pewnością wielu metalowców. Jeszcze w tym tygodniu kolejne konkursy z mega nagrodami.
Zapraszamy na naszą stronęwydarzenie na Facebooku. Przybywajcie A Mrok Was Ogarnie!

Po więcej informacji zapraszamy na wspomniany wcześniej fanpage festiwalu na Facebooku oraz do naszego kalendarza koncertowego, klikając poniżej.

Niech Cisza Milczy VI
Kiedy: 19 sierpnia 2017
Gdzie: Boisko sportowe w Pyskowicach/Dzierżnie
Zagrają: Percival Schuttenbach, Spatial, SHODAN, Nuclear Vomit, Heaving Earth, Materia

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!