Kerry King (Slayer) o Ghost: „Kocham ich wizerunek, lecz nienawidzę muzyki”

0

Kerry King znany jest tego, że wyjątkowo mocno lubi dzielić się swoim zdaniem na wszelakie tematy. Tym razem portal Artisan News zapytał go o opinię na temat Szwedów z Ghost. Gitarzysta odpowiedział:

Stary, kocham ich wizerunek… Uwielbiam go. I jednocześnie nienawidzę tej pierdolonej muzyki. Lubię ich jako ludzi. Wiesz, ci goście byli z nami na wielu trasach. Ale po prostu nie mogę… nie mogę przekonać się do ich muzyki. A próbowałem. Chciałem ich polubić, ale nie potrafię. Dostałem ich płytę od Briana Slagela z Metal Mlade. To było wtedy, gdy Gary Holt zaczynał z nami grać. Powiedziałem mu coś w stylu: „Brian mówił mi, że to świetna muzyka.” Odpaliliśmy więc CD, żeby to sprawdzić. Muzyka nie była świetna. Nie była świetna dla mnie, ani dla Garego. „Może po prostu pierwszy kawałek ssie.” (śmiech)

Przeszliśmy więc do następnego. To po prostu nie dla mnie. Wiem, że Ghost jest bardzo popularny i bardzo się z tego cieszę. I, tak jak powiedziałem, to najmilsi kolesie, jakich kiedykolwiek byś spotkał. To jednak nie moja muzyka.

Cała wypowiedź do obejrzenia poniżej:

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!