Kerry King (Slayer): „Moja wypowiedź na temat Ghosta została wyrwana z kontekstu”

0

Pamiętacie wywiad, w którym Kerry King ostro wypowiedział się na temat muzyki Szwedów z Ghost? Widocznie sumienie zaczęło gryźć gitarzystę Slayera, bo w niedawnej rozmowie z DigBoston muzyk stwierdził, że jego słowa („kocham ich wizerunek, lecz nienawidzę muzyki”) zostały „wyrwane z kontekstu”. Kerry powiedział:

Problemem w wywiadach jest fakt, że komukolwiek byś go nie udzielał, ta osoba może mieć złe intencje. Nikt nie zauważył części, w której mówię o Ghost, że to wspaniali kolesie. Powiedziałem, że uwielbiam ich wizerunek. Próbowałem polubić ich muzykę, ale to nie moje klimaty. W jakiś sposób to wszystko przekształciło się w nagłówek „Kerry King nienawidzi pieprzonego Ghosta”. Cokolwiek bym nie powiedział, wszystko jest wyrywane z kontekstu przez jakieś gówniane strony internetowe.

Kerry się zezłościł. Czekamy, aż ktoś ponownie poruszy temat Ghosta w którymś z wywiadów – ciekawi nas reakcja gitarzysty.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!