K.K. Downing (ex-Judas Priest) o możliwości ponownych występów z zespołem

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Były gitarzysta Judas Priest, K.K. Downing, w wywiadzie dla serwisu BlastEcho, podzielił się przemyśleniami na temat ewentualnych występów z kolegami z zespołu. Muzyk opuścił grupę w roku 2011 z powodu „zmęczenia i braku radości, znajdowanej w koncertowaniu na przestrzeni ostatnich lat”. Mimo to ciepło wspomina lata spędzone z zespołem, jak sam stwierdza:

Nie chcieliśmy nigdy spocząć na laurach. Judas Priest miało zawsze być dawką energii i adrenaliny, do tego dążyliśmy. Nie sądzę, by na którymkolwiek z licznych koncertów w swojej działalności zespół nie działał jak sprawna, naoliwiona maszyna, którą zawsze byliśmy.

Downing nie zamyka jednak całkowicie drzwi ponownym występom z Judas Priest – musiałaby być to jednak wyjątkowa okazja, jak występ w Rock and Roll Hall of Fame czy też wielki koncert stadionowy, w czasie którego wystąpiłyby np.: Black Sabbath, Iron Maiden i Judas Priest.

„Musiałoby być to coś o tak dużej wadze, że nie wybaczyłbym sobie nieobecności. Chciałbym być częścią takiej trasy legend heavy metalu, bo coś podobnego nie było jeszcze zorganizowane. I nigdy nie będzie. Niestety, to już zamknięty rozdział historii, co jest dosyć smutne.

Jak sam zaznaczył – nie oznacza to jeszcze, że nigdy już nie pojawi na scenie na koncercie Judas Priest. Od 2011 w zespole zastępuje go jednak Ritche Faulkner. Downing wyklucza jednak poszerzenie składu:

Iron Maiden zdecydowało się na 3 gitary w zespole, jednak nie sądzę, by była to słuszna decyzja w przypadku Judas Priest. Nasza muzyka zawsze opierała się na duecie gitar, stąd nie wydaje mi się, że do czegoś podobnego kiedykolwiek dojdzie. Zobaczymy jak to wyjdzie!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Patryk Kowalski