Joey Jordison (ex-Slipknot) z nowym projektem

0

Znany z wieloletnich występów w numetalowej kapeli Slipknot Joey Jordison w ostatnim czasie występował z własną kapelą Scar the Martyr – ale to już koniec. Rozdział zatytułowany „Scar the Martyr” został zamknięty a jego instrumentaliści połączyli siły z nowym wokalistą – Kalenem Chasem, znanym z bycia częścią koncertowej załogi innego nu klasyka, KoRna.

Sam Jordison decyzję o starcie z nowym projektem komentuje tak:

Pragnąłem zacząć na świeżo. Nie chciałem powielać starych pomysłów. Jeśli mam to dalej robić to musiałem się przełamać i ruszyć naprzód. Więc przechrzciłem kapelę, mamy teraz nowego wokalistę, na resztę zespołu składają się muzycy Scar the Martyr. Zeszliśmy do piwnicy, zaczęliśmy nagrywać demówki – i coś zaskoczyło.

Plany na przyszłość nowej dzieciny znanego perkusisty?

Nie stawiamy sobie wielkich celów do osiągnięcia. Nie ma też wielkiej presji ze strony wytwórni. Ot tak weszliśmy sobie do studia, jamowaliśmy jako zespół, zżyliśmy się z instrumentami, robiliśmy to wszystko bez jakichś udziwnień,po prostu stworzyliśmy coś od podstaw. I to jest właśnie to, co najbardziej lubię w tym materiale -powstał w starym, dobrym stylu. Jesteśmy z niego naprawdę dumni.

Pierwsza udostępniona w sieci nagrywka Vimica prezentuje się tak:

Udostępnij to

O autorze

Lockheed

Artysta-śmieszek, który nienawidzi pisać o sobie. Schodzę pod ziemię i wydobywam dźwięki - im cięższe, tym lepiej. Bluźnierstwo, alkohol, nienawiść, śmierć. Limitowany do 66 kopii.