Metallica rozesłała kody. Jak zdobyć darmowe „Hardwired… To Self-Destruct”?

0

Według organizatora Live Nation polski koncert Metalliki został wyprzedany. 50 tysięcy wejściówek rozeszło się w kilkanaście minut. Wszyscy, którym udało się zakupić bilet mają dołączone do niego dwa gratisy – ściągnięcie rejestracji koncertu oraz egzemplarz „Hardwired… To Self-Destruct”. Jak uzyskać za darmo ostatnią studyjną płytę zespołu?

Ticketmaster w imieniu Metalliki do każdego posiadacza biletu rozesłał właśnie kod uprawniający do odbioru albumu. Po wpisaniu go na tej stronie macie do wyboru ściągnięcie wersji cyfrowej lub wybranie fizycznego nośnika. Bardziej interesująca jest oczywiście ta druga opcja. Niestety, nie jest ona do końca darmowa, ponieważ należy pokryć koszty wysyłki płyty. Wynosi on: 1 CD = €3.99; 2 CDs = €5.99; 3 CDs = €7.99; 4 CDs = €8.99; 5 CDs = €9.99; 6 CDs = €10.99. Maksymalnie można wpisać do 6 kodów, dzięki czemu jeżeli zakupiliście więcej biletów możecie trochę zaoszczędzić na wysyłce, niż gdyby wprowadzać kody pojedynczo. Wysyłka może potrwać do 28 dni, ponieważ jest to przesyłka z zagranicy. Dokładnie tak samo wyglądała sytuacja podczas ostatniego koncertu Metalliki, rok temu.

UWAGA!! Według info na stronie kod wygasa dzisiaj! Macie więc kilkanaście godzin na otrzymanie darmowej płyty „Hardwired… To Self-Destruct”!

EDIT: Kod jest ważny do 30 września, ale 2019. Alarm odwołany!

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!