Iron Maiden z nowym, koncertowym teledyskiem do „Wasted Years”

0

Iron Maiden opublikowało dziś nowy teledysk do jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez fanów kompozycji – „Wasted Years”. Zarejestrowany materiał składa się z wielu nagrań koncertowych, pochodzących z sześciu różnych kontynentów i wielu krajów. Rejestracja odbywała się podczas kolejno następujących po sobie koncertów zespołu, w trakcie trasy „The Book Of Souls World Tour”, w której harmonogramie znalazła się również Polska.

Na chwilę obecną tylko przez chwilę dało się zauważyć polską flagę, choć w tym momencie prezentowany był jeden z koncertów pod gołym niebem. W związku z tym, na pewno nie był to wrocławski stadion. Zobaczcie sami i dajcie znać o swoich spostrzeżeniach w komentarzu.

Trasa „The Book Of Souls” jest w dalszym ciągu kontynuowana przez grupę muzyków. Licząc od kwietnia, bo od wtedy właśnie rozpoczynają się kolejne daty koncertów w tym roku, do końca lipca, Iron Maiden zagra ich aż 44. Jak na razie, nie ma wśród nich Polski. Liczymy na to, że wkrótce muzycy ogłosza swoją wizytę również i w naszym kraju.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka to jedna z moich największych pasji, która pozwala mi czerpać z życia niesamowitą radość. Uwielbiam dzielić się swoim przeżywaniem muzyki, zarówno w postaci pisemnej, jak i werbalnej, niekiedy jednak też zupełnym milczeniem. W muzyce najbardziej doceniam rock, metal, punk i grunge. Na prośbę o wymienienie ulubionego zespołu, wymieniam przynajmniej kilkanaście. Co więcej: audiofil, kolekcjoner i koneser muzyki: płyt CD/DVD/Vinyli, student informatyki, wielbiciel rowerów szosowych. Jimmy Page: "Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie." Ludwik Van Beethoven: "Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny, i napełniać łzami oczy kobiety."