Ihsahn zapowiada rozpoczęcie prac w studio nad nowym wydawnictwem

3

Wygląda na to, że na najnowsze wydawnictwo Ihsahna, frontmana Emperor, nie będziemy musieli czekać tak długo jak na poprzednie! Norweski artysta ogłosił, że już wkrótce wejdzie do studia nagraniowego Sonic Attic Studio w jego rodzimym Notodden w celu zarejestrowania najnowszego albumu solowego. Wg zapowiedzi towarzyszył mu będzie Tobias Ørnes Andersen, perkusista m.in. Shining, który nagrywa z Ihsahnem regularnie od 2010 roku. 

Na albumach Ihsahna często pojawia się wielu interesujących gości z muzycznego światka. „Arktis” – poprzednie wydawnictwo – ubarwia m.in. obecność Matta Heafy (Trivium), Jørgena Munkebiego (Shining), czy Einara Solberga (Leprous). Wspomniany krążek cieszy się doskonałym przyjęciem wśród fanów, jak i krytyków – regularnie pojawiał się w rankingach jako kandydat na album roku 2016. 

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.