Hollywood Vampires: We wrześniu płyta supergrupy

0

Wygląda na to, że Alice Cooper, Johnny Depp i Joe Perry w końcu wydadzą wspólny krążek. Na płycie supergrupy Hollywood Vampires pojawią się także Dave Grohl, Paul McCartney, Slash i kilku innych muzyków.

Krążek Hollywood Vampires swoją premierę będzie miał 11 września. Dodatkowo, na płycie zagości więcej gwiazd niż początkowo się wydawało – do wymienionych już sław dołączy Perry Farrell, Robby Krieger, Joe Walsh i Christopher Lee. Na krążku znajdziemy 14 kawałków, których szczegóły znajdziecie poniżej.

Projekt powstał podczas nieformalnego spotkania przyjaciół, którzy mieli w zwyczaju widywać się w 1972 roku na Sunset Strip w Rainbow Bar & Grill. Tak tamte czasy wspomina Alice Cooper:

Aby dołączyć do klubu kandydat musiał po prostu przebić w piciu pozostałych członków. W typową noc wchodząc do klubu można było zobaczyć Johna Lennona, Harry’ego Nilssona, Keitha Moona przebranych w kostiumy pokojówki czy szofera.

Cooper i Depp wskrzesili Wampirów do życia trzy lata temu jako jam session podobnie myślących muzyków (tym razem picie nie jest obowiązkowe). Przez ponad dwa lata przez klub przewinęła się spora grupa artystów by nagrać razem swoje ulubione kawałki. Dochody z przedsięwzięcia przeznaczone zostaną dla organizacji MusiCares.

 1. The Last Vampire
 2. Raise The Dead
 3. My Generation
 4. Whole Lotta Love
 5. I Got A Line On You
 6. Five To One/Break On Through
 7. One/Jump Into The Fire
 8. Come And Get It
 9. Jeepster
 10. Cold Turkey
 11. Manic Depression
 12. Itchycoo Park
 13. School’s Out/Another Brick In The Wall Pt. 2
 14. My Dead Drunk Friends

Trzy numery z płyty – cover Spirit ‚I Got a Line on You’ nowiutki kawałek ‚My Dead Drunk Friends’ i połączenie ‚School’s Out’ Alice’a z ‚Another Brick in the Wall Pt. 2’ Pink Floydów możecie posłuchać poniżej i zakupić w iTunes.Udostępnij to

O autorze

potworzbagien

Co tu dużo mówić, kocham muzykę. Od Mety przez Rudego po System i Mansona. Uwielbiam odnajdywać perełki wśród młodych zespołów takich jak Avatar czy Reignwolf, wielką miłością pałam również do naszych rodzimych Kabanosów. Zaraz będzie ciemno!