Guns’n’Roses powrócą w oryginalnym składzie!

0

To informacja jeszcze oficjalnie niepotwierdzona, ale według coraz śmielszych plotek, lada moment zostanie ogłoszona reaktywacja Guns’n’Roses oraz przyszłoroczna trasa koncertowa z okazji 30 lecia istnienia grupy. W składzie znajdą się Slash, Duff McKagan, Axl Rose, Izzy Stradlin oraz Steven Adler.

Przesłanki na ten temat pochodzą z różnych źródeł, już nawet tych najbliższych zespołowi. W ostatnim spontanicznym wywiadzie koleżanka żony Duffa, stojąc obok niej wyznała:

Jej mąż i Guns’n’Roses wracają, sukinsyny!

Filmik możecie zobaczyć poniżej, a zdanie pada w 1:50:

Również Scott Weiland, były wokalista Velvet Revolver, czyli grupy tworzonej przez m.in. muzyków Gunsów w ostatnim wywiadzie zapytany o kłótnię z Axlem i możliwy powrót grupy w 2006 r. odpowiedział:

Tak, coś tam pamiętam. Trochę się wtedy działo między nami, ale słyszałem, że teraz Guns’n’Roses schodzą się z powrotem.

Podobno zespół miałby zacząć trasę od portugalskiej edycji Rock in Rio, która odbędzie się w maju. Jedno jest pewne – coś wisi w powietrzu i pozostaje nam tylko czekać na oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!