Guns N’ Roses wykonali ‚Slither’ w Berlinie

0

Guns N’ Roses zagrają w Polsce już 9 lipca, natomiast już teraz możecie sprawdzić czego należy oczekiwać na koncercie w Chorzowie.

Wczoraj Gunsi rozpoczęli europejską trasę koncertem w Berlinie. Wśród 24 utworów znalazły się żelazne klasyki, takie jak ‚Welcome to the Jungle’, ‚November Rain’ czy ‚Sweet Child O’ Mine’, ale również kawałki, których zespół nie zagrał w Polsce w zeszłym roku – cover Jimmy’ego Webba ‚Wichita Lineman’ oraz zupełnie premierowo ‚Slither’.

‚Slither’ to jeden z najbardziej znanych utworów Velvet Revolver, czyli zespołu, który Duff i Slash tworzyli ze Scottem Weilandem, zmarłym wokalistą Stone Temple Pilots. Jego wykonanie jest wielkim zaskoczeniem, choć jego zapowiedź, fragment z soundchecku, można było zobaczyć na instagramie dziewczyny Slasha, Meegan Hodges.

Na soundchecku zostały zagrane również ‚Catcher In the Rye’, ‚You Could Be Mine’ oraz ‚Shadow of Your Love’, czyli piosenka pochodząca z nadchodzącej reedycji „Appetite For Destruction”. Być może pojawi się ona na kolejnych koncertach grupy.

Setlista z wczorajszego koncertu na Olympiastadion w Berlinie:

Guns N’ Roses Setlist Olympiastadion, Berlin, Germany 2018, Not in this Lifetime

Na YouTube już pojawiły się rejestracje ‚Slither’:

Tutaj oryginalne wykonanie Velvet Revolver:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!