Grudniowy numer Magazynu Gitarzysta już w sprzedaży!

0

Nowe wydawnictwo Metalliki, „Hardwired…To Self-Destruct!”, zdominowało większość magazynów muzycznych! Fani kapeli muszą się więc przygotować na duże wydatki, by być na bieżąco. Obowiązkowym zakupem z pewnością jest dla nich grudniowy numer Magazynu Gitarzysta. Pojawiły się w nim wywiady m.in. z Jamesem Hetfieldem oraz Kirkiem Hammettem, a także ciekawe treści związane z działalnością kapeli. Mowa chociażby o materiale wspominającym Cliffa Burtona oraz napisanym przez nas artykule na temat historii zespołu!

Jak czytamy w materiałach promocyjnych:

METALLICA, czy to się komuś podoba, czy nie – kilkanaście płyt sprzedanych w dziesiątkach milionach egzemplarzy, bilety na duże koncerty wyprzedawane w ciągu godziny, występy na wszystkich kontynentach z Antarktydą włącznie, linia sygnowanych gitar ESP – jeśli taka marka wydaje nowy album, to jest to Wydarzenie przez duże „W” i basta. W grudniowym Gitarzyście wspaniały rys historyczny zespołu z archiwalnymi zdjęciami, wywiad z Jamesem i Kirkiem, a także materiał wspomnieniowy o Cliffie Burtonie.

W miesięczniku ukazał się także obszerny wywiad z zespołem Killsorrow, którego najnowsze wydawnictwo jakiś czas temu recenzowaliśmy! Na pytania odpowiedzieli gitarzyści kapeli, Michał Sokół oraz Paweł Sokołowski. Muzycy podzielili się także tabulaturami do niektórych kawałków, a jeden z ich najnowszych utworów pojawił się na płycie CD dołączonej do czasopisma.

killsorrow

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.