Glenn Hughes wraca z nowym albumem po 8 latach

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Glenn Hughes po rozwiązaniu projektu California Breed postanowił skupić się na karierze solowej. Po ośmiu latach od premiery krążka „First Underground Nuclear Kitchen”, już 4 listopada ukaże się jego następca zatytułowany „Resonate”.

Album powstał przy współpracy z Frontiers Music Srl. Znana jest już okładka wydawnictwa oraz tytuły trzech utworów: „Let It Shine”, God of Money” oraz „Steady” – nagrane wspólnie z perkusistą Red Hot Chilli Peppers Chadem Smithem, który już wielokrotnie współpracował z Hughesem. W wywiadzie dla Billboard.com wokalista zdradził, czym będzie się charakteryzować brzmienie jego nowej płyty:

To prawdopodobnie najcięższy z albumów, jaki kiedykolwiek nagrałem. Jednak proszę nie mylić tego z głośnym graniem, to nie metal. Ale na pewno jest cholernie ciężki. Jest ciemno i szaro, jest pewna agresja w tych nagraniach. Każdy utwór błaga o to, aby zagrać go na żywo.

Nigdy nie tworzę albumów tak samo. Wróćmy do pierwszego z krążków, „Trapeze”. Drugi był inny, trzeci był również kompletnie odmienny. Kolejno przechodzimy do „Burn” i „Stormbringer”. Inaczej grało się również w Deep Purple, jeszcze inaczej w Black Sabbath. Zawsze staram się zaskakiwać słuchacza, aby mógł odnaleźć coś dla siebie w całej dyskografii.

hughes

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Damian Piechota

Metalowy esteta z duszą punkowca. Rozmiłowany w klasyce, aczkolwiek niestroniący od muzycznych eksperymentów. Na ogół interesuje się historią metalu i wszystkiego, co z nim związane, jednak bacznie przyglądam się również, temu co jest teraz. Jeśli chcecie pogadać o muzyce, to walcie śmiało, a na pewno odpiszę.