Emperor publikuje playthrough utworu ‚The Loss and Curse of Reverence’

0

Założyciel i frontman zespołu Emperor, Vegard Sverre Tveitan, znany także jako Ihsahn, opublikował na portalu YouTube tzw. playthrough video, w którym odgrywa na gitarze kultowy utwór ‚The Loss and Curse of Reverence’. Z nagraniem możecie zapoznać się poniżej! 

Kawałek pochodzi z repertuaru Emperor i ukazał się przed dwudziestoma laty na albumie „Anthems to the Welkin at Dusk”, który swego czasu był albumem przełomem w black metalu. Kapela z okazji rocznicy reaktywowała się na kilka koncertów i podczas niektórych letnich festiwali odegra wspomniany krążek w całości. Najlepszą okazją dla Polaków na usłyszenie „Hymny do niebosłonu…” będzie czeski Brutal Assault, który odbędzie się w dniach 9-12 sierpnia. 

Kilka słów od Ihsahna:

W 2017 roku mamy zaszczyt obchodzić 20 lecie albumu „Anthems To The Welkin at Dusk”. Z tej okazji postawiliśmy, że odegramy album w całości podczas kilku największych letnich festiwali w Europie. Biorąc pod uwagę okoliczności, uważam, że świetną okazją jest zaprezentowanie naszego pierwszego singla i wideoklipu, ‚The Loss and Curse of Reverence’, w bardziej współczesnej formie! Ogromne podziękowania kieruję w kierunku Aristides Guitar, dzięki którym stało się to w ogóle możliwe!

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.