Disturbed prezentuje wideo do utworu ‚The Light’

0

Grupa Disturbed zaprosiła do współpracy przy nowym teledysku „The Light” Culleya Bunkera oraz Craiga Bernarda. Clip wyprodukował Evan Urman i Jason Valen. Utwór pochodzi z pierwszego od 2001 roku albumu zespołu – „Immortalized”.

W wywiadzie dla Loudwire, wokalista Disturbed, David Draiman wyjaśnił, dlaczego w ich repertuarze pojawił się tak bardzo pozytywny i motywujący kawałek:

Wiesz, jedynym sposobem, żeby docenić ciemność w swoim życiu jest skonfrontowanie jej ze światłem. Myślę, że ludzie wykorzystują naszą muzykę, aby przejść przez trudne okresy w swoim życiu, aby triumfować nad przeciwnościami losu, pokonywać przeszkody. Takie są moje doświadczenia z ludźmi, których spotykam, ale też z moimi przyjaciółmi. Wszyscy mają takie okresy w życiu, że żyją w mroku, jest im trudno, są przytłoczeni, poddają się beznadziei i ulegają stagnacji. I prawdę mówiąc, każda taka chwila to ścieżka. Czasem trzeba przejść przez mroczne czasy, żeby znaleźć odpowiedź, której potrzebowaliśmy, żeby być silniejszym, żeby zobaczyć światło. Ten utwór oddaje tę perspektywę.

Draiman przyznał w dalszej części wywiadu, że nie był przekonany w stu procentach do „The Light”, ponieważ odbiega on stylistycznie od reszty kawałków na płycie.

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.