Dave Mustaine (Megadeth): „Zakończyliśmy pisanie 15 nowych kawałków”

0

Po skompletowaniu składu i potwierdzeniu plotek, jakoby Chris Adler z Lamb of God i Kiko Loureiro z Angry dołączyli do składu Megadeth, zespół nie próżnował i zabrał się do pracy. Dave Mustaine był bardzo szczęśliwy z faktu, że tak wielu ludzi pozytywnie przyjęło nowych członków kapeli i napisał na Twitterze:

Jestem powalony ilością pozytywnych reakcji dotyczących faktu, iż Kiko i Chris zagrają na nowym albumie!

Mimo, że grupa meldowała już wcześniej o pracach nad nowych krążkiem, Mustaine opublikował wczoraj tweeta, w którym zdradził, że gotowych jest już 15 utworów, które znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie:

Zakończyliśmy pisanie 15 nowych kawałków. Czekam właśnie na przyjazd Juniora (Davida Ellefsona, basisty Megadeth – przyp. red.). Zwariuje na punkcie Chrisa i Kiko.


Na Facebooku pojawił się również krótki film, zapowiadający 15. krążek studyjny kapeli:

Post użytkownika Megadeth

Pozostaje nam jedynie czekać na efekty pracy nowej odsłony Megadeth i mieć nadzieję, że przebiją one ostatni album grupy, czyli ,,Super Collider” z 2013 roku.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!

Komentarze s zamknięte.