Dave Grohl zdradza, który zespół fani wolą: Foo Fighters czy Nirvanę

0

Muzyk był przez kilka lat członkiem legendarnej grunge’owej grupy. Niedługo później zajął się swoim własnym zespołem, który funkcjonuje do dnia dzisiejszego i ma się świetnie. Za kilka dni Foo Fighters wyda swój dziewiąty studyjny album. Ostatnio w jednym z japońskich wywiadów wypowiedział się na temat tego, który z zespołów fani preferują:

Jest różnie. Zabawne jest to, że bywa tak, że spotykamy ludzi, którzy wiedzą o Foo Fighters, ale nie zdają sobie sprawy, że byłem w Nirvanie. Nasza publiczność jest z nami tak długo, że teraz rodzice przyprowadzają już na nasze koncerty swoje dzieci. Pewnie wyobrażasz sobie, że dorośli są w koszulkach Nirvany, a dzieci w koszulkach FF, ale jest dokładnie na odwrót. Nirvana jest teraz dla niektórych czymś na kształt klasyki rocka.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.