Corruption rozpoczęło pracę nad nowym wydawnictwem

0

Ojcowie polskiego stoner metalu pochwalili się na swoim Facebooku informacją, iż pracują nad nowym materiałem. Jak się okazało muzycy ogrywają właśnie utwory na próbach w Białymstoku, póki co w trzyosobowym składzie (Aniołowi towarzyszą gitarzysta Piotrek „Sooloo Jr.” Solnica oraz perkusista Łukasz „Icanraz” Sarnacki). 

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z liderem grupy, Piotrem „Aniołem” Wąciszem, który zdradził czego możemy oczekiwać po nowych kawałkach:

Znaleźliśmy swój styl i się go trzymamy, oczywiście nie kurczowo. Cały czas wprowadzamy jakieś nowe elementy lub instrumenty np. banjo, harmonijkę ustną, drumlę, gitary akustyczne. Wszystko zamknięte jest w pewnych ramach, bo taka to stylistyka. Każdy z nas wie jaki riff pasuje do Corruption, a jaki zupełnie nie. Bardzo jestem ciekaw nowego materiału, nad którym własnie rozpoczęliśmy pracę w naszych domowych zaciszach. Zobaczymy, co z tych pomysłów się urodzi. Pierwsze próby już w styczniu 2017.

Dyskografię kapeli zamyka album „Devil’s Share”, który został wydany w 2014 roku nakładem Metal Mind Productions. Od tego czasu w samej formacji trochę się zmieniło, aktualnie jej skład poza wspomnianymi muzykami tworzą gitarzysta Robert Zembrzycki (Acid Drinkers) oraz wokalista Łukasz „Chuck Rebel” Adamczak. 

corruption1 corruption2

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.