Corruption rozpoczęło pracę nad nowym wydawnictwem

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ojcowie polskiego stoner metalu pochwalili się na swoim Facebooku informacją, iż pracują nad nowym materiałem. Jak się okazało muzycy ogrywają właśnie utwory na próbach w Białymstoku, póki co w trzyosobowym składzie (Aniołowi towarzyszą gitarzysta Piotrek „Sooloo Jr.” Solnica oraz perkusista Łukasz „Icanraz” Sarnacki). 

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność przeprowadzić wywiad z liderem grupy, Piotrem „Aniołem” Wąciszem, który zdradził czego możemy oczekiwać po nowych kawałkach:

Znaleźliśmy swój styl i się go trzymamy, oczywiście nie kurczowo. Cały czas wprowadzamy jakieś nowe elementy lub instrumenty np. banjo, harmonijkę ustną, drumlę, gitary akustyczne. Wszystko zamknięte jest w pewnych ramach, bo taka to stylistyka. Każdy z nas wie jaki riff pasuje do Corruption, a jaki zupełnie nie. Bardzo jestem ciekaw nowego materiału, nad którym własnie rozpoczęliśmy pracę w naszych domowych zaciszach. Zobaczymy, co z tych pomysłów się urodzi. Pierwsze próby już w styczniu 2017.

Dyskografię kapeli zamyka album „Devil’s Share”, który został wydany w 2014 roku nakładem Metal Mind Productions. Od tego czasu w samej formacji trochę się zmieniło, aktualnie jej skład poza wspomnianymi muzykami tworzą gitarzysta Robert Zembrzycki (Acid Drinkers) oraz wokalista Łukasz „Chuck Rebel” Adamczak. 

corruption1 corruption2

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.