Chris Slade (AC/DC) o możliwości nagrania nowego albumu z Axlem Rose

0

Perkusista AC/DC – Chris Slade – został poproszony przez Duke TV o wypowiedzenie się na temat plotek mówiących o nagraniu nowego albumu z Axlem Rose w roli wokalisty.

Moje usta są zamknięte. Gdybym wiedział, nie mógłbym powiedzieć ani słowa. Zazwyczaj mówię „jeśli ci powiem, będę musiał cię zabić”, a to raczej nie byłoby w dobrym guście. Obawiam się, że nie mógłbym nawet zacząć tego tematu.
Tak na prawdę Axl zapytał Angusa, czy moglibyśmy zagrać te wszystkie piosenki [odwołując się do rzadkich kawałków, które zespół zaczął grać, kiedy dołączył Rose: „Given the Dog a Bone”, „Rock N’ Roll Damnation”, „Riff Raff”, „Touch Too Much” i „If You Want Blood (You’ve Got It”)].
Uwielbiam grać „Riff Raff” i zawsze to robiłem z moim zespołem Timeline. Wszystkie te piosenki były świetne, a fani je kochali – podobało im się, że w końcu usłyszeli je na żywo.
Axl jest wielkim fanem AC/DC. Właśnie to są piosenki, które chciałby zagrać – te nowsze…Oczywiście to stare piosenki, ale nowe dla zespołu, bo od dawna nie były grane na żywo. Myślę, że „Riff Raff” ostatnio zostało zagrane jakieś 25 lat temu.

Społeczność muzyczna jest nieco podzielona w kwestii zdania co do możliwości nagrania nowego albumu pod szyldem Axl/DC. Począwszy od Steve’a Vai, mówiącego, że taki album byłby „fantastyczny”, kończąc na Philu Collenie z Def Leppard, uważającego, że taki ruch będzie kosztować zespół integralność.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.