Bruce Dickinson (Iron Maiden): „Ta trasa wywoła szaleństwo w mediach społecznościowych”

0

Frontman Iron Maiden – Bruce Dickinson – wyjawił, że nadchodząca trasa, „Legacy Of The Beast”, wyróżni się „niesamowitą setlistą” i wywoła „szaleństwo w mediach społecznościowych” już po pierwszym koncercie.

Skupiam się na stworzeniu niesamowitej setlisty i show scenicznego. Chcę zrobić coś, co przebije to, co zrobiliśmy podczas trasy „The Book Of Souls” i teraz podchodzę do tego trochę inaczej, podchodzę do niektórych piosenek w inny sposób. Chcę, żeby show było naprawdę niesamowite. Chcę, żeby lubie mówili „wow, cholera, musisz zobaczyć ich na żywo!”, chcę, żeby ludzie byli zaskoczeni. Będą wracać do domów, mówiąc „nie mogę uwierzyć, że zagrali tę piosenkę!”. Podczas trasy „Book Of Souls” sporo rozmawialiśmy z publicznością, nie planuję tego robić na nadchodzącej trasie, ponieważ mamy wiele do zrobienia. Koncert i muzyka są teraz najważniejsze. Zagramy jedną lub dwie piosenki, które naprawdę zaskoczą ludzi. Po pierwszym koncercie w mediach społecznościowych rozpęta się szaleństwo.

Wokalista swoimi słowami sprawił, że oczekiwanie na koncerty będzie dłużyć się jeszcze bardziej. Wygląda na to, że trasa „Legacy Of The Beast” będzie zawierać elementy, których jeszcze nie widzieliśmy, choć mogło się wydawać, że Ironi już niczym nas nie zaskoczą.

Iron Maiden wystąpi na dwóch koncertach w Polsce już w lipcu.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.