Brann Dailor (Mastodon): „Mamy trochę nowych kawałków na nowy album”

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Perkusista Mastodona udzielił wywiadu radiu 93.3 WMMR. Opowiedział w nim o albumie „Once More ‚Round The Sun” oraz o jego możliwym następcy.

O procesie tworzenia krążka „Once More ‚Round The Sun” oraz o niewydanej EPce:

Wygląda to tak, że mamy mnóstwo riffów, które w pewnym momencie przekształcają się w utwory. Mamy też trochę materiału, który nie dostał się na ten album, ale nie dlatego, że był gorszy. Po prostu czuliśmy, że nie pasuje do pozostałych utworów. Mieliśmy z niego stworzyć EPkę i wydać ją w zeszłą zimę, ale okazało się, że z tego będzie czegoś więcej. Myślę, że to może być zapowiedź kolejnej płyty. Mamy już trochę nowych kawałków. Mamy mnóstwo materiału, nad którym musimy jeszcze popracować. Nadal eksperymentujemy. Idziemy do piwnicy Billa (Kellihera, gitarzysty Mastodona – przyp. red.) i rzucamy pomysłami.

Czy na kolejnej płycie mogą pojawić się goście specjalni:

Nie wiem. To musi przyjść naturalnie. Komponujesz coś i czujesz: „Może ten i ten wokalista mógłby w tym kawałku zaśpiewać”.

Ciekawe czy nowe kawałki usłyszymy podczas koncertu w Polsce (22 sierpnia, Warszawa, Progresja)

mastodonband015

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel złocistego trunku znanego szerzej jako whiskey. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.