Black Smoke wystąpi w roli supportu Bongzilli i BelzebonGa

0

Już 17 maja w warszawskim klubie Pogłos odbędzie się nie lada wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki powolnej, odrażającej, a nierzadko doprawionej dymem – Smoke Over Warsaw. Podczas imprezy gwoździem programu będzie występ kultowej Bongzilli, a towarzyszyć im będzie polski BelzebonG. Jak się okazało to jeszcze nie koniec atrakcji, bowiem do składu dołączyła jeszcze jedna polska kapela – Black Smoke. 

Wrocławianie reprezentują sludge/doom metal, a ich dotychczasową dyskografię zamyka wydana w 2015 roku EPka „Fuck Society”!

Wyjątkowy plakat wydarzenia zaprojektował znany w stonerowych kręgach Maciej Kamuda, którego dzieło prawdopodobnie będzie można nabyć podczas koncertu. Jego wzory będą także zdobiły bilety, które już teraz za jedynie 50 zł (przedsprzedaż) możecie nabyć za pośrednictwem 8merch lub GoOut!  

Za organizację wydarzenia odpowiada niezawodna agencja koncertowa I did it: one man booking agency, która potwierdza, iż na tym koncercie kolor zielony obowiązuje jako przewodni i obowiązkowy.

Bongzilla + Belzebong

17.05 – Warszawa, Pogłos
Support: Black Smoke
Bilety: 50 / 60 zł
Organizator: I did it
Więcej informacji

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.