Billy Corgan (The Smashing Pumpkins) udostępnia niepokojący wpis: „Muszę pojednać się z rodziną i Bogiem”

0

Jeszcze nie dalej jak kilka dni temu zespół zaskoczył fanów świetną wiadomością o reaktywacji grupy po latach. Teraz pojawiły się kolejne wieści ze strony wokalisty, jednak dużo bardziej niepokojące. Muzyk udostępnił zdjęcie ze szpitala, które opisał w taki sposób:

Czasem rock and roll wystawia rachunek. Jednak to sprawia, że siedząc tutaj, zaczynam rozumieć, że moim celem jest pogodzenie się z rodziną, a następnie spędzenie czasu, który mi pozostał, na pogodzenie się z Bogiem.

Muzyk udostępnił także zdjęcia swojej rodziny, gdzie zachęcał do cieszenie się chwilą, tym, co mamy oraz spędzania czasu z bliskimi. Zaniepokojeni fani pytali o powód takiego wpisu, na co Corgan w odpowiedzi zamieścił krótki film z „piosenką” „I’m f-i-n-e”. Czy muzykowi dolega coś poważnego?

New song! *I'm f-i-n-e!* #loveisallyouneed

A post shared by WilliamPatrickCorgan (@williampcorgan) on

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.