Behemoth planuje wydanie nowego albumu w 2017 roku

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Basista grupy Behemoth w wywiadzie dla Planet Mosh wyjawił, że nowe wydawnictwo grupy ma szansę ukazać się w przyszłym roku. Jak to bywa z kapelą Nergala trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i poczekać dopóki zespół nie będzie w 110% zadowolony ze stworzonego materiału. Orion zdradził, że to niezadowolenie z końcowych miksów płyty „The Satanist” było przyczyną opóźnienia jej wydania.

Myślę, że powstanie nowy album. Znaczy, nigdy nie wiesz, co się wydarzy, ale zaczęliśmy już trochę jamować, pracować nad riffami, mamy trochę utworów, trochę pomysłów. W zasadzie ciągle o tym rozmawiamy. Wydanie płyty powinno nam zająć… Potrzebujemy dużo, dużo czasu. Proces tworzenia materiału zajmuje nam bardzo długo. Nie wstydzimy się mówić, że to kwestia miesięcy, pół roku czy nawet lat. Próby, pisanie, nagrywanie, produkcja – to wszystko składa się na realizację płyty. Jesteśmy jedną z tych kapel, która dałaby radę nagrać materiał w dwa miesiące. Ale nie możemy. Dlatego planujemy album na przyszły rok. Taki jest plan. Zobaczymy, co się stanie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.