Azarath ujawnia szczegóły „In Extremis”

0

Kilka dni temu pisaliśmy o powrocie Azarath pod opiekuńcze skrzydła Agonia Records, od jakiegoś czasu internet zaś obiegają konkretne informacje na temat planów wydawniczych zrodzonych z tej współpracy.

Każde wydawnictwo w blisko dwudziestoletniej karierze hordy z Pomorza pozostawiło po sobie trwały i bolesny ślad. Nadchodzące, szóste dzieło Azarath nie będzie od tej reguły wyjątkiem. Ukazujący się po sześciu latach od poprzednika „In Extremis” potwierdza totalną dominację zespołu będącego u szczytu sił twórczych. Album złożony z dziesięciu cuchnących siarką i trupem utworów nie pozostawia żadnego pola dyskusji z jego zawartością. To czarny jak smoła black/death metal, huragan chaosu gotów rozerwać wszystkie świętości na strzępy.

Tytuł płyty, oznaczający po łacinie „W chwili śmierci”, koresponduje z zawartością, będącą rezultatem kolejnych przekraczanych granic. Niczym wściekła jazda przez królestwo zmarłych, „In Extremis” to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie najwyższej próby Metalu Śmierci. Wizję zespołu i oddanie śmiertelnemu żywiołowi doskonale uchwycił obraz MARTY PROMIŃSKIEJ/HYPNAGOGIC PAINTING, znajdujący się na okładce.

Rejestrowany w różnych studiach na przestrzeni 2016 r., album został zmiksowany w SATANIC AUDIO HALDORA GRUNBERGA. Projekt graficzny i layout jest zasługą MENTALPORN z kaligrafią autorstwa IHASAN ART i dodatkowymi grafikami HOLY POISON DESIGN.

„In Extremis” ukaże się w następujących formatach:

– Digipack CD z 36-stronicową książeczką,
– Limitowany do 100 sztuk czerwony winyl z 20-stronicową książeczką,
– Limitowany do 150 sztuk biały winyl z 20-stronicową książeczką,
– Limitowany do 250 sztuk picture disc z 20-stronicową książeczką,

– Klasyczny czarny winyl,

– Cyfrowy
– T-shirt w dwóch wersjach,
– Bluza,
– Bluza z zamkiem

Płytę w pre-orderze zamawiać można TUTAJ

1. The Triumph of Ascending Majesty
2. Let My Blood Become His Flesh
3. Annihilation (Smite All the Illusions)
4. The Slain God
5. At the Gates of Understanding
6. Parasu Blade
7. Sign of Apophis
8. Into the Nameless Night
9. Venomous Tears (Mourn of the Unholy Mother)
10. Death

azarath-in_extremis-cover

 

Udostępnij to

O autorze

Lockheed

Artysta-śmieszek, który nienawidzi pisać o sobie. Schodzę pod ziemię i wydobywam dźwięki - im cięższe, tym lepiej. Bluźnierstwo, alkohol, nienawiść, śmierć. Limitowany do 66 kopii.