Axl Rose przejdzie na emeryturę po zakończeniu trasy z Guns N’ Roses?

1

Wielki powrót Guns N’ Roses i światowa trasa to zdecydowanie jedno z największych wydarzeń muzycznych w ostatnim czasie. Tymczasem portal Alternative Nation donosi, że po zakończeniu ostatniego etapu „Not In This Lifetime Tour” Axl Rose może zdecydować się zakończyć karierę.

Źródłem tych informacji jest zdjęcie umieszczone przez portal Ticketmaster, które zachęca do zakupu biletów na ostatnią trasę Guns N’ Roses.

Jeszcze przed ogłoszeniem reunionu na stronie RadarOnline pojawiały się plotki o potencjalnej emeryturze Axla Rose’a. 

Członkowie zespołu zaplanowali sobie wszystkie terminy począwszy od Vegas. Axl myślał nad zakończeniem kariery i to już postanowione. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni jego decyzją i zaczęli poszukiwać innych wyzwań. 

Już we wrześniu 2015 roku na forum fanclubu Axla można było przeczytać, że wokalista zaraz po zakończeniu trasy ogłosi swoją decyzją o przejściu na emeryturę.

Czy te informacje znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? Na odpowiedzi musimy jeszcze trochę poczekać, ale byłoby to bardzo zaskakujące, bo wydaje się, że Axl Rose jest w naprawdę świetnej formie i przed nim wiele pracy w Guns N’ Roses, a także AC/DC.

Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.

  • Piotr Wasilewski

    Jak dla mnie to tylko podkręcają temat przed kolejną „ostatnią” trasą. Jak już ticketmaster jest źródłem… 😉