Avenged Sevenfold: Synyster Gates i jego szkoła muzyczna

0

Synyster Gates wcielił w życie The Synyster Gates School. Kompletnie darmowa szkoła on-line oferuje tutoriale gitarowe, turnieje, darmowe produkty, bilety koncertowe i niepublikowane materiały od Gatesa i jego ojca, uznanego gitarzysty sesyjnego Briana Hanera Seniora.

W szkole można zobaczyć jak syn i ojciec ćwiczą, piszą, nagrywają i występują; są tam interaktywne sztuki z załączonymi muzycznymi cytatami i tabulatorami; przewodniki i instrukcje krok po kroku, by polepszyć granie, komponowanie i wiele więcej. Można dołączyć tutaj i zaprosić swoich przyjaciół do dołączenia, a możliwą wygraną jest darmowa prywatna lekcja z Gatesem.

Synyster mówi:

Mój ojciec i ja pracowaliśmy [nad szkołą]prawie przez cztery lata i przerosła wszelkie nasze oczekiwania. To nie tylko szkoła, to cała społeczność, gdzie każdy może rozpocząć naukę i uczestniczyć w czymś, co daje bardzo dużo.

Brian Haner Senior, ojciec Gatesa, pracował m.in. z Frankiem Zappą, Rose Royce i wieloma innymi muzykami przez całą swoją karierę.

Avenged Sevenfold wydaje edycję deluxe swojego ostatniego albumu „The Stage” 15 grudnia 2017 roku i rozpocznie północno-amerykańską trasę koncertową 12 stycznia 2018 ze specjalnymi gośćmi: Breaking Benjamin i Bullet for my Valentine.

Olga Kłos

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!