Anthrax wyczekuje na kolejne koncerty z serii ‚Big Four’

0

Blisko 7 lat temu na warszawskim Bemowie odbył się pierwszy koncert z cyklu ‚Big Four’. W ramach festiwalu ‚Sonispere’ w Polsce wystąpili liderzy thrash metalu – Anthrax, Megadeth, Metallica oraz Slayer. W rozmowie z knac.com Frank Bello (basista Anthrax) opowiedział o możliwości dalszych wspólnych występów.

Rozmawiajcie z Metalliką. My jesteśmy gotowi. Jestem pewien, że wszyscy muzycy zaangażowani w ten projekt powiedzą, że była to dla nich jedna z największych przygód w karierze. Po prostu symbol naszej jedności. A dla fanów była to świetna okazja, aby zobaczyć swoje ulubione zespoły dzielące jedną scenę. Myślę, że to był świetny pomysł Metalliki. Wszyscy jesteśmy przyjaciółmi i dobrze się dogadujemy. Myślę, że Metallica wie, że wszyscy chcielibyśmy do tego powrócić, bo było to świetne doświadczenie. Tak wielu ludzi nas o to pyta, niemal w każdym wywiadzie. Oni chcą powrotu ‚Big Four’, a my nie możemy się tego doczekać.

W podobnym tonie kilka miesięcy temu wypowiadał się gitarzysta Metalliki – Kirk Hammett – który stwierdził, że cykl z pewnością powróci.

Pozostaje mieć nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i Wielka Czwórka Thrash Metalu ponownie będzie dzielić jedną scenę.

Udostępnij to

O autorze

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."