Anthrax: Posłuchaj coveru Kansas – ‚Carry On Wayward Son’

0

Muzycy thrashmetalowej formacji nie próżnują! Najpierw wyruszyli w trasę z Iron Maiden, potem zwiedzili Europę jako headliner (zagrali m.in. w Warszawie – zapraszamy do relacji z wydarzenia), a teraz wraz z Killswitch Engage zjeżdżają różne zakątki Stanów Zjednoczonych. To właśnie ta ostatnia trasa koncertowa okazała się doskonałym pretekstem do wydania na 7-calowym winylu kompletnej wersji najnowszego krążka Anthrax, „For All Kings”, który został wzbogacony o kilka bonusów! 

W skład wydawnictwa wejdzie 6 wersji demo niektórych kawałków z ostatniego dzieła Wąglika, cover The White Stripes – ‚Black Math’, cover Kansas – ‚Carry On Wayward Son’ oraz utwór ‚Vice of the People’, który ukazał się dotychczas jedynie na japońskiej wersji „For All Kings”.  Dwie ostatnie kompozycje zostały opublikowane „na zachętę” i możecie się z nimi zapoznać poniżej:

 • Breathing Lightning
  Breathing Lightning (demo)
  Monster at the End
  Monster at the End (demo)
  Suzerain
  Suzerain (demo)
  Black Math (White Stripes cover)
  Carry On (Kansas cover)
  You Gotta Believe
  For All Kings
  Evil Twin
  This Battle Chose Us
  All of Them Thieves
  Vice of the People (bonus z japońskiego wydania)
  Zero Tolerance
  Zero Tolerance (demo)
  Blood Eagle Wings
  Blood Eagle Wings (demo)
  Defend Avenge
  Defend Avenge (demo)

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.