Amon Amarth publikuje teledysk do „Raise Your Horns”

0

W kwietniu wspominaliśmy o możliwości wystąpienia w teledysku Amon Amarth do numeru „Raise Your Horns”. Fani z całego świata, którzy mogli wysyłać swoje nagrania do końca maja, w końcu doczekali się efektu końcowego. Szwedzcy metalowcy udostępnili właśnie wideo, na którym, poza dużą ilością entuzjastów zespołu, możemy zobaczyć takich muzyków jak m.in. King Diamond, Nergal, Zakk Wylde, Dave Mustaine, członków Slayera, Machine Head, Nightwish, czy nawet pływaka olimpijskiego Paula Biedermanna i zawodniczkę MMA Shaynę Baszler. Clip możecie obejrzeć poniżej.

Album „Jomsviking”, z którego pochodzi „Raise Your Horns”, ukazał się w 25 marca bieżącego roku. W ramach promocji nowego krążka zespół dotrze również do Polski i zagra w naszym kraju 3 koncerty, na które gorąco zapraszamy.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!