Alice Cooper o tym, co sprawia, że po tylu latach wciąż funkcjonuje w muzycznym biznesie

0

Na scenie rockowej oraz metalowej mamy wielu muzyków, którzy z powodzeniem mogą już zostać nazywani weteranami. Czasami można zastanawiać się, co tak długo trzyma ich w tym biznesie i jak przez tyle lat zachowują tę pierwotną, początkową pasję. Do grupy starych wyjadaczy zalicza się Alice Cooper, który ostatnio podzielił się swoimi spostrzeżeniami na ten właśnie temat. Zapytany przez KSHE, tak odpowiedział:

Czytałem artykuł, w którym Paul McCartney powiedział: „Nie sądzę, żebym napisał już swoje najlepsze utwory.”.  Ja tak właśnie mówiłem przez wszystkie lata. Zawsze twierdziłem, że za każdym razem powinieneś uważać, że następny album będzie twoim najlepszym. Jeśli jesteś artystą, ale nie myślisz w ten sposób, to nie możesz się rozwijać, cofasz się. Idąc tym tropem, mam nadzieję, że następny krążek będzie jeszcze lepszy niż obecny. Zawsze staraj się być lepszy. Tak samo jest w przypadku aktorów, malarzy itd.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.