Alice Cooper: „Lady Gaga i Alice Cooper są do siebie bardzo podobni”

0

Alice Cooper podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat żeńskiej części świata muzyki. Według niego to właśnie kobiety przejmują kontrolę nad rock n’ rollem, podczas gdy faceci stają się coraz bardziej introwertyczni.

Czy to nie interesujące, że to właśnie dziewczyny przejmują wszystkie wielkie produkcje? Lady Gaga robi coś niesamowitego, ona naprawdę wie co robi – tak samo jest z Shakirą i Rihanną. Faceci stali się bardzo introwertyczni i nie do końca rozumiem dlaczego młode zespoły rockowe miałyby takie być. Powinni chcieć korzystać z rock n’ rollowego życia, powinni być wolni. Widzę jak młodzi muzycy rockowi zamykają się w sobie, prawie jakby nie chcieli być gwiazdami rocka. Są niemal anty-rockowi.
Myślę, że Gaga i Alice Cooper są bardzo podobni. Kiedy ją poznałem i dostałem jej autograf – zabrałem córkę na jej koncert – na podpisie widniało „Drogi Alice, dziękuję, że pozwoliłeś mi siebie przyćmić.” Nie, nie przyćmiła mnie, ale sam pomysł, że stworzyła postać o imieniu Lady Gaga…Co z tym zrobiła? Napisała piosenki dla Gagi. Ja piszę piosenki dla Coopera. Niekoniecznie dla siebie.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.