Podsumowanie ro(c)ku DeathMagnetic.pl 2016 #2: Wywiady

0

Rok 2016 był dla DeathMagnetic.pl obfity pod względem wywiadów. Jako portal, na którym możecie przeczytać o muzyce zarówno mainstreamowej, jak i undergroundowej, przeprowadziliśmy rozmowy z dużymi gwiazdami ciężkiej muzyki, nie zapominając jednak przy okazji o zespołach bardziej niszowych, które wzbudzają szacunek pośród węższego grona słuchaczy. Zaczęliśmy z grubej rury – pierwszym wywiadem, który ukazał się na naszej stronie w kończącym się już 2016 roku była rozmowa z Coreyem Taylorem ze Slipknota i Stone Sour.

Potem udało nam się podyskutować między innymi z Adrianem Below z legendarnego King Crimson, chłopakami z polskiej Materii, Olavim Mikkonenem, jednym z wikingów z Amon Amarth, Joe Duplantierem z Gojiry, Zetro śpiewającym dla pionierów thrash metalu z Exodus, Voggiem z Decapitated czy na sam koniec z Aniołem z Corruption i Virgin Snatch. Oprócz tego przemaglowaliśmy muzyków z Baroness, Death To All, Kvelertak, Morthus, Airbourne, Nightwisha i Obituary.

Jak widać, trochę się tego nazbierało. Z tego też powodu postanowiliśmy zebrać dla Was wszystkie z niemal 30 wywiadów w jednym miejscu. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać któregoś z nich, to nic straconego – znajdziecie je wszystkie poniżej. My z kolei obiecujemy, że w 2017 roku nie zwolnimy tempa i z pewnością przeczytacie na DeathMagnetic.pl rozmowy z niektórymi z Waszych idoli. Bądźcie więc czujni!

(Zapraszamy do pierwszego z serii podsumowań, w którym możecie głosować w różnych kategoriach na swoich faworytów z 2016 roku.)

PS 
Na dokładkę mały bonus w postaci sfilmowanej rozmowy z Joe Doplantierem z Gojiry:

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.