Hail To The Ünderground Titans: Fotorelacja z koncertu we Wrocławiu [13.03.2015]

0
W piątek nasz fotograf, Rafał Kotylak, zawitał do wrocławskiej Ciemnej Strony Miasta i uwiecznił występ Anthem, Brüdnego Skürwiela, Bękarta, Nuclear Vomit i Tortharry w ramach trasy „Hail To The Ünderground Titans”. Poniżej możecie obejrzeć fotorelację z tej imprezy (klikając na nazwę zespołu zostaniecie przekierowani do pełnych galerii na stronie Kotylaka).
Jak sam Rafał potwierdził, trasa jest wyjątkowo udana i warto na nią zawitać, dlatego dzielimy się z Wami datami następnych koncertów spod znaku „Hail To The Ünderground Titans”:

Udostępnij to

O autorze

KOTLLETICA

Rafał Kotylak - fotograf z zamiłowania, urodzony i zamieszkały w Piechowicach (Karkonosze, Izery). Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy zostałem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego aparatu ZORKA4. Około roku 2006 zakupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy, dziś fotografuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Muzyki metalowej zacząłem słuchać jeszcze w latach 80-tych i od tamtej pory wyznaję prosta zasadę "METAL IS MY RELIGION". Muzycznie fotografuję tylko metalowe wydarzenia w Polsce oraz za granicami naszego państwa. Jestem oficjalnym fotografem festiwalów Brutal Assault, MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme, współpracuję także z kilkunastoma zespołami metalowymi oraz portalami i magazynami muzycznymi.