Prima Aprilis 2015: Podsumowanie muzycznych żartów

0

O pierwszym kwietnia pamiętają chyba wszyscy dowcipnisie, którzy mogą w pełni legalnie nabierać innych. Takich oczywiście nie brakuje wśród metalowych fanów i samych zespołów. Największe serwisy informacyjne prześcigają się w udostępnianiu nieprawdopodobnych kawałów. Wiele z nich może doprowadzić nieświadomego fana do ataku serca. Nabraliście się na jakiś żart? Zapraszamy do naszego metalowego podsumowania Prima Aprilis 2015!

Wyciek nowej muzyki Tool

Tool postanowił nieco odświeżyć formułę i zmienić stylistykę. Może to z tego powodu prace nad nowym wydawnictwem tak się przeciągają? Sprawdźcie sami czego oczekiwać od Amerykanów.

Post użytkownika Tool.

Sid Wilson (Slipknot) zagra w nowym filmie Power Rangers

O takiej treści pojawił się tweet DJ’a amerykańskiego zespołu. Gdyby Sid zdecydował się zagrać rolę samego Power Rangersa, to nie musiałby nawet zdejmować maski.

Joey Sturgis (Asking Alexandria) producentem nowego albumu Metalliki

Metallica uwielbia eksperymentować, to wiemy nie od dziś. Może scenariusz zaprezentowany przez MetalSuck.com nie jest tak nieprawdopodobny? Jedyną rzeczą po której można było zdemaskować kawał, był stosunkowo szybki termin wejścia do studia (maj). 

Reunion Pantery z Chadem Kroegerem (Nickelback) na gitarze

W dobrym humorze było również TheMetalReview.com. Na ich stronie internetowej pojawiła się informacja, że Pantera reaktywuje się z… Chadem Kroegerem na gitarze. Redakcja wspomniała, że w planach jest nagranie dwóch albumów studyjnych w stylistyce glamowej. Czekamy cierpliwie, a tymczasem polecamy przesłuchać kawałek Nickelback pt. ‚Side Of A Bullet’, w którym użyto niewykorzystaną solówkę Dimebaga.

Paweł „Drak” Grzegorczyk odchodzi z Huntera i kończy działalność artystyczną

Redakcja portalu antyradio.pl naprawdę się postarała. News o zakończeniu działalności artystycznej Draka okazał się na tyle prawdopodobny, że wzbudził zmieszanie w komentarzach. Sam muzyk również pomógł w żarcie i nagrał oficjalne oświadczenie. Najciekawszy był fakt, że przestaną pić.

Post użytkownika Hunter.

Drak przechodzi do Lux Occulta, Jaro.Slav do Blindead

Polskim blackmetalowcom ciężko się oprzeć, czego przykładem jest Drak. Muzyk mówił w oświadczeniu zamieszczonym powyżej, że wycofuje się z przemysłu muzycznego, po czym na fanpejdżu „Ukrytego Światła” opublikowano informację o jego dołączeniu do składu Lux Occulta. Z kolei Jaro.Slav (dotychczasowy wokalista Lux Occulta) ma wspomóc Blindead. Trzeba przyznać, że taki miks byłby bardzo ciekawy.

Post użytkownika Lux Occulta.

Piekelna CAPTCHA kontra człowiek

Chyba każdy wie jak irytujące jest zabezpieczenie CAPTCHA, którego celem jest blokowanie dostępu botom do strony internetowej. W takim razie co powiecie na blokadę zastosowaną na metal-archives.com? Dopiero po kilkukrotnym udzieleniu błędnej odpowiedzi pojawiła się możliwość wejścia na stronę.

metal-archive-captcha

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.