#83 PRS SE Mark Holcomb

0

Rok po premierze gitary PRS sygnowanej przez Marka Holcomba z Periphery, gitarzysta prezentuje jej bardziej przystępną cenowo wersję. Wersja SE do złudzenia przypomina model produkowany w USA. Mahoniowy korpus z nakładką z klonu wzorzystego w bardzo charakterystycznym wykończeniu. Cały instrument bazuje na modelu Custom 24 a to oznacza skalę 25,5 cala oraz 24 progową podstrunnicę wykonaną z hebanu. Gryf w kształcie Wide Thin został wykonany z trzech kawałków klonu o satynowym wykończeniu. Gitarę napędza zestaw przetworników Seymour Duncan Alpha & Omega sygnowany przez Holcomba. Układ elektroniczny to potencjometr głośności, potencjometr tonu (push/pull, dzięki któremu można rozłączyć cewki przetworników) oraz 3-pozycyjny przełącznik.

Przypominamy, że już 22 lipca będzie miała miejsce premiera kolejnego albumu Periphery zatytułowanego „Periphery III: Select Difficulty”.

mark-holcomb

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.