Konkurs: Zgarnij wejściówkę na koncert Huntera – 9 marca w Gdańsku! [Zakończony]

0

Dziś szybki konkurs dla fanów Huntera! Jesteś z Trójmiasta i lubisz tę świetną, polską kapelę? Koniecznie wybierz się na koncert, jaki odbędzie się już w niedzielę, 9 marca 2014, w klubie Parlament!

HUNTER-Promo-1-Maciej-Boryna

Doskonale znana fanom ciężkich rytmów kapela ze Szczytna w listopadzie 2013r. wydała swój szósty krążek. Muzycy dowodzą, że nie bez powodu zasługują na miano legendy polskiego metalu.

Płyta zbiera same pozytywne recenzje. Niebanalna warstwa muzyczna oraz zręczna zabawa słowem to cechy charakterystyczne formacji. Teksty dość obrazowo przedstawiają poglądy muzyków na tematy społeczne i ideologiczne. Płyta „Imperium” to kolejny przykład na to, że Hunter to kapela, która nie szuka promocji czy poklasku, teksty i muzyka są szczere i autentyczne.

 

HUNTER + Kaatakilla | 9.03.2014

Klub Klub Muzyczny Parlament | Gdańsk

  • 18:30 – wejście
  • 19:00 – Kaatakilla
  • 20:00 – Hunter

Bilety:

  • 35zł (przedsprzedaż)
  • 40zł (w dniu koncertu)

Do nabycia: ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, Lotto (CH Manhattan, Gdańsk), Sklep Muzyczny Puls (Gdynia), Klub Parlament oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

hunter-bilet-net

Wydarzenie na Last.fmWydarzenie na Last.fm
Dołącz, kliknij “Wybieram się”
Wydarzenie na FacebookuWydarzenie na Facebooku
Dołącz, kliknij “Wezmę udział”

Konkurs:

Dziś mamy dla Was jedno zaproszenie na koncert w Gdańsku! Aby wygrać bilet, wystarczy wykonać jedno proste zadanie konkursowe:

Udostępnij facebookowe wydarzenie koncertu na swojej tablicy z tekstem „Gram o bilet”. Na adres konkurs@deathmagnetic.pl wyślij nam swoje Imię, nazwisko, oraz link do profilu z udostępnionym wydarzeniem.

Powodzenia! Konkurs kończy się we środę, 5 marca, o godz. 18:00.

Wyniki: Bilet zdobywa Paulina P. Gratulujemy!

Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!