VIII urodziny DeathMagnetic.pl: Wygraj płyty od Arachnophobia Records [Zakończony]

0

Mimo że myślami nadal jesteśmy w Aleksandrowie Łódzkim na Summer Dying Loud, to trzeba brać się do dalszej roboty, żeby móc świętować równie hucznie urodziny za rok. Póki co ruszamy z kolejnym konkursem w ramach naszego święta. Dostaliśmy prezenty od Arachnophobia Records i chcemy się nimi z Wami podzielić. Podobał się Wam wystąp Vidian, ale przepiliście cały hajs i nie zrobiliście zakupów na stoisku grupy? A może jesteście fanami grania Ulcer, In Twilight’s Embrace lub Thy Worshiper? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, zerknijcie na zasady konkursu poniżej.

Zasady zabawy, jak to u nas bywa są dziecinnie proste. Wszystkie wskazówki na temat tego, jak stać się posiadaczem płyt od Arachnophobia Records macie na naszym fejsie w poście poniżej. Konkurs trwa do 23:59 w niedzielę 25 września. Powodzenia! 

Wyniki konkursu: Nagrodę zgarnia Marcin! Gratki! \m/

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.