Konkurs: Wygraj debiutancką płytę Killsorrow, „Little Something For You To Choke”

0

Krakowianie z Killsorrow zrobili w tym roku sporo szumu na polskiej scenie muzycznej, debiutanckie wydawnictwo zostało bowiem bardzo ciepło przyjęte, zarówno przez fanów, jak i recenzentów. Ciężko jednoznacznie zakwalifikować ich muzykę gatunkowo, ale uznanie zdobędą na pewno wśród fanów melodycznego death metalu jak i osób lubujących się w czystych, progresywnych brzmieniach.

Z całą pewnością warto uzupełnić swoją kolekcję o  wspomniane „Little Something For You To Choke”. Tak się składa, że mamy na stanie jeden egzemplarz krążka! Co zrobić, aby go zdobyć? Zasady jak zwykle są banalnie proste, a wszystko rozgrywa się na naszym Facebooku. Musisz tylko:

  1. Zarzucić lajkiem na Facebooku dla kapeli i naszego portalu.
  2. Polubić post konkursowy.
  3. Udostępnić go publicznie.
  4. Napisać komentarz o treści: „Mały podarunek od Killsorrow przyczyni się także do mojego uduszenia”.

Na zgłoszenia czekamy do 16 grudnia (piątek), do godziny 23:59. Wyniki natomiast ogłosimy dzień później pod postem konkursowym. Do dzieła! 

Little_Something_For_You_To_Choke - Cover

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.