Konkurs: Wygraj biografię Pink Floyd autorstwa Wiesława Weissa [Zakończony]

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Muzyka zespołu Pink Floyd bez wątpienia jest dziełem sztuki, które można po tysiąckroć analizować, omawiać, ciągle doszukiwać się coraz to głębszego zawartego w niej przesłania. Na przestrzeni blisko połowy wieku istnienia powstały setki inspirowanych wojną, prywatnymi problemami, czy zmianami na tle politycznym utworów, dziesiątki głośnych, jak i tych mniej znanych filmów, a przede wszystkim zespół stał się niepowtarzalną ikoną, która swoje odbicie będzie miała jeszcze na kilku przyszłych pokoleniach. Krótko mówiąc: „Pink Floyd. O krowach, świniach, małpach, robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Rogera Watersa” autorstwa Wiesława Weissa to księga, obok której choćby z racji jej pokaźnej treści i pięknie zdobionej okładki obojętnie w sklepie przejść nie można.

Jeżeli powyższe wprowadzenie nie zrobiło na Was odpowiedniego wrażenia, musicie koniecznie zapoznać się z naszą recenzją. Naszym zdaniem książka zasługuje na maksymalną możliwą ocenę, a co za tym idzie pragniemy, aby to fantastyczne źródło wiedzy trafiło także w Wasze ręce. Z tej okazji, wspólnie z wydawnictwem In Rock przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz „Pink Floyd. O krowach, świniach, małpach, robakach oraz wszystkich utworach Pink Floyd i Rogera Watersa”.

Jeżeli chcecie wziąć udział w walce o nagrodę, powinniście:

Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl. W temacie wpiszcie „Pink Floyd”. Macie czas do niedzieli (12 kwietnia) do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później, aktualizując tego newsa.

Powodzenia! \m/

Wynik:
Książkę otrzymuj
e Janina R. – gratulujemy!

Propozycja, która urzekła nas najbardziej brzmi po prostu „Kolejna cegła w ścianie”. Z jednej strony jest to bardzo prosty tytuł, ale z drugiej wyraża on więcej prawdy o zespole niż jakiekolwiek inne słowa.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

MattMarduk

Uzależniony od muzyki. Każdej. Bez względu na gatunek. Chłonę wszystko - od miejscowego undergroundu, aż po światowe legendy metalu. Otoczony dźwiękami całą dobę pisuję, czytuję i poznaję. W życiu kieruję się słowami, które zostawił po sobie Cliff Burton: "Nie wypalasz się od szybkiego życia. Wypalasz się od powolności i znudzenia."