Konkurs: Wygraj bilety na koncerty Obituary i Exodusa [Zakończony]

0

Za niespełna dwa tygodnie do Polski zawita nietypowa trasa „Battle of the Bays Europe Tour 2016”! Na scenie zaprezentują się wówczas cztery cenione kapele, które łączy właśnie fakt, że każda z nich pochodzi z innego wybrzeża. Gwoździem programu będzie występ kultowego Obituary, którego nie trzeba zbytnio przedstawiać fanom muzyki death metalowej! Podczas dwóch koncertów, w Warszawie (Progresja) oraz Katowicach (Mega Club), towarzyszyć im będą Exodus, Prong oraz King Parrot!

Akurat krucho u Ciebie z funduszami? Nie wszystko stracone, zapraszamy do udziału w naszym konkursie – mamy do rozdania 2 pojedyncze wejściówki na oba wydarzenia. Jak je zdobyć? Zasady jak zwykle są banalnie proste, musisz tylko:

  1. Być naszym fanem na Facebooku
  2. Polubić post konkursowy
  3. Udostępnić go publicznie
  4. Napisać w komentarzu wraz z krótkim uzasadnieniem, na który występ czekasz najbardziej (uwzględnij też miasto, w którym chcesz iść na koncert)

Konkurs trwa do 3 listopada (czwartek), do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później na Facebooku pod postem konkursowym. 

Wejściówki na warszawski koncert zdobywają Piotr C oraz Kinga T. Do Katowic natomiast wybiorą się Artur D i Mateusz T. Gratulujemy!

Obituary/Exodus/Prong/King Parrot

11.11 – Warszawa (Progresja)
12.11 – Katowice (MegaClub)
Bilety: 110/130 zł
Więcej informacji

Obituary_posterB1

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.