Konkurs: Wygraj bilety na koncerty Decapitated [Zakończony]

0

Już za kilka dni rusza rocznicowa trasa Decapitated! Celebrujący XX-lecie rodzimi death metalowcy zmielą kilkanaście polskich miast, a towarzyszyć im będą takie zespoły jak Corruption, Antigama i Vervrax! Dla fanów ciężkich brzmień będzie to z pewnością niezapomniane wydarzenie, chociażby ze względu na nietypowe setlisty, w których ekipa Vogga sięgnie m.in. po niegrane od dawna utwory z pierwszych wydawnictw. Tych koncertów po prostu nie można od tak przegapić! 

Jeśli uważacie podobnie, a z jakichś powodów nadal nie zapewniliście sobie miejsca na jednym z rzeczonych koncertów, nie martwcie się! Przygotowaliśmy wraz z agencją P.W. Events konkurs, w którym możecie wygrać 2 pojedyncze wlotki na każdą z wymienionych imprez: 

  • 14.10 – DK Słowianin, Szczecin – zgłoszenia do 10 października 
  • 22.10 – Ucho, Gdynia – zgłoszenia do 15 października 
  • 23.10 – Blue Note, Poznań – zgłoszenia do 16 października 
  • 03.11 – Alibi Wrocław – zgłoszenia do 27 października 
  • 20.11 – Proxima, Warszawa – zgłoszenia do 13 listopada 

Jak je zdobyć? Zasady jak zwykle są banalnie proste, musisz tylko:

  1. Być naszym fanem na Facebooku
  2. Polubić post konkursowy
  3. Udostępnić go publicznie
  4. Napisać komentarz, w którym złożysz życzenia urodzinowe dla Decapitated oraz wpiszesz miasto, gdzie chcesz iść na koncert.

Wyniki będziemy wrzucać na bieżąco w komentarzach pod postem konkursowym. Do dzieła!

Wejściówki zdobywają:
Michał C (Szczecin), Jacek B, Szymon B (Gdynia), Jordan N, Maksymilian T (Poznań), Albert M, Jan A (Wrocław), Bartosz C, Michał A (Warszawa). Gratulujemy!

decapitated_trasa

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.