Konkurs: Wygraj bilety na koncerty PHILM w Polsce [Zakończony]

0

Nową odsłonę DeathMagnetic.pl postanowiliśmy rozpocząć z przytupem. Razem z agencją koncertową PW Events przygotowaliśmy dla Was konkurs, dzięki któremu będziecie mieli szansę zobaczyć na żywo Dave’a Lombardo i jego kamratów z PHILM.

O zespole można opowiadać długo, co my uczyniliśmy w recenzji ostatniego krążka – „Fire From The Evening Sun”. Mieliśmy także przyjemność, aby rozmawiać z wszystkimi członkami zespołu. Na początek zaserwowaliśmy Wam wywiad z byłym perkusistą Slayera. Dyskusje z Gerrym Nestlerem oraz Pancho Tomasellim znajdziecie na naszych łamach już niebawem. Wszyscy muzycy emanowali niesamowicie pozytywną energią, co z pewnością zaowocuje fenomenalnymi koncertami.

Mając świadomość, iż do twórczości prezentowanej pod nazwiskiem Lombardo nie trzeba Was przekonywać, prezentujemy zasady konkursu. Otóż, mamy dla Was 3 pojedyncze wejściówki na koncerty  PHILM – po jednym na każdy z występów:

Gdańsk – 12.03
Poznań – 13.03
Warszawa – 14.03 

Skoro bardzo mocno pragniecie wygrać wejściówki, musicie spełnić kilka warunków:

1. Polubić profil DeathMagnetic.pl na Facebooku.
2. Polubić tego newsa.
3. Odpowiedzieć na dwa pytania:

  • Co Dave Lombardo grał na perkusji podczas sesji zdjęciowej „Rhythm Mysterium”?
  • Jak nazywa się ulubiony perkusista Dave’a Lombardo?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@deathmagnetic.pl, w temacie wpisujcie „Kocham nowe DeathMagnetic.pl”. Pamiętajcie by napisać, na który koncert chcecie się wybrać. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 marca (piątek), do godziny 12:00.

Wyniki ogłosimy tego samego dnia, aktualizując tego newsa. Powodzenia! \m/

Wyniki:
Bilety trafią do Patryka, Urszuli i Łukasza – serdecznie gratulujemy.

Poprawne odpowiedzi to:
1. Dave improwizował 🙂
2. Eloy Casagrande z Sepultury.

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665