Konkurs: Wygraj bilet na koncert Obscure Sphinx w Poznaniu [Zakończony]

0

Przed rozpoczęciem sezonu festiwalowego warto solidnie pożegnać imprezy klubowe. Doskonałą okazją będzie do tego wspólna trasa Obscure Sphinx oraz Spirit. Nikogo z Was nie powinno na niej zabraknąć! Jeżeli chcecie, możemy pomóc Wam w zdobyciu biletów na koncert w Poznaniu, w Klubie pod Minogą. Zobaczcie szczegóły naszego konkursu!

OBSCURE SPHINX 2015

Określenie gatunku muzyki jaką wykonuje Obscure Sphinx nie jest zadaniem najprostszym. Umownie przyjmijmy zatem, iż band gra szeroko pojęty post-metal, a za ogólnie przyjętą prawdę uznajmy, że grają po prostu rewelacyjnie. 

Nasza redakcja wielokrotnie zwracała Waszą uwagę na Obscure Sphinx, czego wyrazem jest miejsce w naszym garażu, a także wywiad który z nimi przeprowadziliśmy. Na naszej stronie nie mogło oczywiście zabraknąć recenzji ich krążka „Void Mother”.

Jeżeli jesteście już po lekturze powyższych materiałów, to obejrzyjcie jeszcze teledysk do kawałka ‚Lunar Caustic’ i przejdźmy do zasad konkursu.

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na koncert Obscure Sphinx w Poznaniu (9 maja). W roli supportów wystąpią: Spirit, Butterfly Trajectory oraz Vidian! Chcecie wybrać się na ten świetny gig? Sprawdźcie zasady naszego konkursu:

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 maja (środa), do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później pod tym postem.

Szczegóły koncertu znajdziecie w naszym kalendarzu:

Wyniki:
Bilety wygrywają Klaudia W. oraz Monika B. Gratulujemy i życzymy udanego koncertu!

OBSCURE SPHINX 2015

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665